Dzisiaj jest: 21 Kwiecień 2014    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

Haszysz i amfetamina w BMW

Diler narkotykowy wpadł w policyjną zasadzkę. Mężczyzna miał w samochodzie i mieszkaniu haszysz oraz amfetaminę. Policjanci będą wnioskować do oskarżyciela o tymczasowe jego aresztowanie. Za przestępstwa, które mu się zarzuca grozi do 12 lat więzienia.

 

 

DSC02625c.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedwczoraj (05.12.2013r.) inowrocławscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu uzyskali informację o dilerze, który miał przewozić samochodem narkotyki. Na jednej z ulic w Pakości funkcjonariusze urządzili zasadzkę i zatrzymali BMW, którym kierował podejrzewany 24-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony policyjną kontrolą. Podczas przeszukania jego samochodu kryminalni znaleźli środki odurzające. Wstępne testy wykazały, że mężczyzna w samochodzie miał ponad 200g haszyszu, z którego można by przygotować 200 działek oraz amfetaminę o wadze 0,57g. Kierowca BMW został zatrzymany w policyjnym areszcie. W tym czasie policjanci zbierali dowody w sprawie. Przeszukali również mieszkanie 24-latka i tam także znaleźli narkotyki: 2,7g haszyszu i 4,69g amfetaminy.

 

Środki odurzające wkrótce trafią do bydgoskiego laboratorium kryminalistycznego do dalszych badań. Zabezpieczona została także do sprawy pokaźna kwota pieniędzy, co do której jest przypuszczenie, że stanowi dilerski utarg. Wczoraj (06.12.2013r.) mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Może mu teraz grozić kara pozbawienia wolności do 12 lat [K.P.P].

 

 

Dodaj komentarz